Cookie beleid Sparta '30

De website van Sparta '30 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Onze sponsors

Onze sponsors

HoofdSponsors:

logo-zijlstra.png
Schermafbeelding_2023-12-02_om_11.34.30.png




Sponsors:

08Metaal BV   Nieuwendijk
A. van Rijswijk Veen www.vanrijswijkautos.nl Veen
AB-inbev www.ab-inbev.nl Breda
Addy Vos Timmerwerken   Andel
Altena Optiek www.altenaoptiek.nl Woudrichem
Autobedrijf ’t Centrum www.autobedrijfcentrum.nl Eethen
Autobedrijf Bouman www.woutbouman.nl Wijk en Aalburg
Autobedrijf Thur www.thur.nl Genderen
Autobedrijf Uitwaard www.uitwaard.nl Giessen
Automaten Totaal Service www.automatentotaalservice.nl Andel
BAX-XS B.V. www.bax-xs.nl Andel
BBQ Compleet www.bbqcompleet.nl Veen
Beaute La Rose www.beaute-la-rose.nl Rijswijk
Bedrijfshallen.nl www.bedrijfshallen.nl Giessen
Bergeijk Firma van   Andel
Binnenmuren van der Stelt www.binnenmuren.eu Almkerk
Boer B.V. www.boerbv.nl Meerkerk
Boll Engineering Build & Construct BV www.bollengineering.nl Andel
Bouwbedrijf H. van Noorloos www.bouwbedrijf-vannoorloos.nl Andel
Bouwie B.V. www.bouwiedoehetzelf.nl Veen
Breman Installatiegroep www.breman.nl Drunen
Brugmans www.brug-ei.nl Giessen
Buitenhoff ’t www.buitenhoffandel.nl Andel
Carnoud www.carnoud.nl Wijk en Aalburg
Carwash Veen www.carwashxlveen.nl Veen
Christian Kant hoveniersbedrijf www.hoveniersbedrijfkant.nl Rijswijk
Cladding Partners B.V. www.cladding.nl Oosterhout
Consultancy Sam – Woudrichem www.samnederland.nl Woudrichem
Cornelissen Reclame Giessen www.cornelissen-reclame.nl Giessen
Dammers autobedrijf www.autoservicedammers.nl Andel
DD Reklame www.ddreklame.nl Sliedrecht
Den Breejen www.denbreejen.com Almkerk
Dent Tool Company www.denttoolcompany.nl Breda
Diepeveen Giessen www.diepeveen.nl Giessen
Dier en Tuin www.ruitersportaltena.nl Andel
Dolfijntje kinderopvang www.hetdolfijntje.nl Andel
Dongemond Soccer Centrum www.dongemondsoccercenter.nl Geetruidenberg
Dragersgilde Altena www.dragersgildealtena.nl Andel
Eethuis ’t Centrum www.centrumandel.nl Andel
Elgo www.epelgo.nl Eethen
Elsert Lankhaar Autobanden www.elsert.nl Giessen
Expereo (Comsave) www.expereo.com Amsterdam
FSV www.fsv.nl Zaltbommel
Fysio Fit Altena www.fysiofitaltena.nl Almkerk
G & J Vos Keurslager www.vosveen.keurslager.nl Veen
Gain Automation Technology B.V. www.gain.nl Andel
Gain Otto Bouman www.gain.nl Andel
Geld en Gezin Altena www.geldengezinaltena.nl Giessen
Gerben van Giessen (Middenweg BV) www.butterfly-orchids.nll Andel
Glasvezel buitenaf www.glasvezelbuitenaf.nl Schiedam
Goos van Pelt www.alfa-romeo-onderdelen.nl Veen
Groeneberg Totaalbouw www.groenenbergtotaalbouw.nl Rijswijk
H+H Productions www.hh-productions.nl Andel
Hakkers B.V. www.hakkers.com Werkendam
Harry de Louw  Horeca www.harrydelouw.nl Waalwijk
Hattinger – van der Hooft vastgoedonderhoud BV   Meeuwen
HBA Airco bv www.hba-airco.nl Andel
Heineken en Amstel www.heineken.com  
HLB Van Daal en Partners www.hlb-wvdb.nl  
Hubo Veen www.hubo.nl/veen Veen
ING Bank Nederland www.ing.nl  
Intratuin Hendrik ido ambacht   Hendrik ido ambacht
IVECO Schouten B.V. www.iveco-schouten.nl Giessen
Jack Oosterwijk Aanhangwagens www.jackoosterwijk.nl Sleeuwijk
Jamilo www.jamilo.nl ‘s-Hertogenbosch
Jan Nico Scholten   Andel
Jos Scherff (Scherff installatietechn.) www.scherffinstallatie.nll Waardhuizen
Jump XL Waalwijk www.jump-xl.com Waalwijk
Kaashandel Dammers www.kaashandeldammers.nl Veen
Kant Oliehandel www.kantoliehandel.nl Giessen
KDOO   Giessenburg
Kees Westerlaken (AMW)   Giessen
Keukenhoff  Tankens www.keukenhoff.nl Andel
Knipp Inn www.kapsalonknip-inn.nl Andel
Lecot-Biermans   Breda
Lekker Gemekker www.lekkergemekker.nl Andel
Lotus Giessen www.lotusgiessen.nl Giessen
M. Roza Tuin- en vijveronderhoud www.mroza.nl Wijk en Aalburg
Makelaardij Mol en Roubos www.molroubosmakelaardij.nl Woudrichem
Mari Bax (Bax Techniek) www.baxtechniek.nl Heusden
Marten Verbruggen   Andel
Martens en Van Oord Groep B.V. www.mvogroep.nl Oosterhout
Mavo auto’s www.mavoauto.nl Wijk en Aalburg
Mediart-Judan Medical BV www.fysiomaterialen.nl Dinteroortd
Meijler optiek www.meijleroptiek.nl Rijswijk
N.G.J. van Vugt BV www.vanvugt-elektro.nl Giessen
Naaijen Transport Andel   Andel
Noorland Koeltechniek www.noorlandkoeltechniek.nl Giessen
Notarismaatschap De Rivieren www.derivierennotarissen.nl Dussen
Nuvelstijn Installatiebedrijf www.nuvelstijn.nl Giessen
Oerlemans Plastic BV www.oerlemansplastics.nl Genderen
Old Barn www.theoldbarn-andel.nl Andel
Pataterie K. Vos   Wijk en Aalburg
Pelle Agro Beheer b.v.   Andel
Pelle Interieurbouw www.pelleinterieurbouw.nl Andel
Petit Amie J.van Tilborg www.chocoladegeschenken.nl Andel
Plan4You www.plan4you.nl Waalwijk
Pruyssen Groep www.pruyssengroep.nl Waardhuizen
Pullen & Partners www.pullen-partners.nl Raamsdonksveer
Q Groenbeheer www.qgroenbeheer.nl Werkendam
Raaak Personeel www.raaakpersoneel.nl Gorinchem
Rabobank Altena-Bommelerwaard www.rabobank.nl/lokale-bank/altena Zaltbommel
Regio Advies Groep Dussen www.ragd.nl Dussen
Rene Schutte Hoveniers Bedrijf www.reneschutte.nl Almkerk
Riez! For Men&Women www.riez.eu Wijk en Aalburg
ROC Prinsentuin www.prinsentuinandel.nl Andel
Rotundum vintage   Wijk en Aalburg
Rouwservice Van Andel www.rouwservicevanandel.nl Andel
Scherff Schilderwerken   Wijk en Aalburg
Schilders bedrijf Keinemans   Andel
Schildersbedrijf Verhoeven Giessen BV. www.schildersbedrijfverhoeven.nl Giessen
Schreuders Bloemen www.schreudersbloemen.nl Andel
Schreuders Handel en Transport B.V. www.shtbrakel.nl Brakel
Schutte Bouw B.V. www.schutte-bouw.nl Giessen
Security Monitoring Centr B.V. www.smc.alarmcentrale.nl Tiel
SMB Genderen www.smb-genderen.nl Genderen
Spar www.spar.nl/winkels/spar-andel-838 Andel
Sterk in Partyverhuur www.sterkinpartyverhuur.nl Dussen
T hart van Genderen www.hartvangenderen.nl Genderen
Tankens b.v www.tankens.nl Andel
TeleCombinatie Ad van Wijk Autosystems www.advanwijk.nl Wijk en Aalburg
Terach en Joost van der Aa   Andel
Tim vd Kamp (Fysio vd Kamp) www.fysiovandekamp.nl Wijk en Aalburg
Tim Verbruggen   Waalwijk
Timmer Architecten www.t2a.nl Giessen
Timmerbedrijf de Waal www.dewaal-kozijnen.nl Veen
Toon vormgeving www.toonvormgeving.nl Andel
Tribion/VPO www.vpo.nl Raamsdonksveer
Twins Verbeek   Andel
Uerel Weboplossingen www.uerel.com Veen
van Ballegooijen auto’s www.vanballegooijenautos.nl Veen
Van Der AA www.vanderaabouwservice.nl Andel
Van der Nat Rijswijk www.vander-nat.nl Rijswijk
Van der Plas www.vanderplas-giessen.nl Giessen
Van der Pol reclame www.vdpbedrijfskleding.nl Wijk en Aalburg
Van der Ven www.vanderven.nl Brakel
Van Gammeren Installatie bedrijf www.vangammeren.nl Veen
Van Hemert bestratingen www.vanhemertbestratingen.com Genderen
Van Herwijnen construction   Andel
Van Heukelum jacht en interieurbetimmering www.teusvanheukelum.nl Andel
Van Mill Stukadoors www.vanmilstukadoors.nl Hedel
Van Oudheusden Brandvertraging www.vanoudheusden-brandvertraging.nl Andel
Van Rooijen Accountants www.vanrooijenaccountants.nl Gorinchem
Van Vliet Vlechtwerken www.prefunko.nl Hardinxveld Giessendam
Van Willegen Andel www.vanwillegen-andel.nl Andel
Van Willegen Autoschade www.vanwillegen-autoschade.nl  
Van Willegen Giessen www.vanwillegen-autobedrijven.nl Giessen
Veldsink-Crielaard www.veldsink.nl Nieuwendijk
Verbeek Drogisterij www.bewustwinkelen.nl/afhaalpunten/drogisterij-verbeek-andel Andel
Verti Advies www.vertiadvies.nl Wijk en Aalburg
Vervoorn- in den Prince www.vervoornindenprince.nl Giessen
VGR Groep www.vgr.nl Almkerk
Vivepro www.vivepro.info Andel
Voetbalshop.nl www.voetbalshop.nl Gorinchem
Vos Bouw en Klusservice www.deklusser.nl Drongelen
Woonidee www.woonideeveen.nl Veen
WVS Dienstverlening   Andel
Zijlstra infra bv www.zijlstrainfra.nl Giessen
Zwaluwen Reizen www.zwaluwreizen.nl Giessen
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!