Commissies

 

Sponsorcommissie

De volgende mensen zijn verantwoordelijk voor het sponsorbeleid:

Jaap de Vente (bestuurslid) 06-25111569  jaapdevente@gmail.com
Arne van Noorloos 06-13117839 arnevn@gmail.com
Hanno Sterrenburg 06-53940970 hannosterrenburg@hotmail.com
Rody Meerburg 06-12255131 meerburg75@gmail.com

Kleding coördinator:

Helma Pellikaan 06-24636827 helma.patrick@kpnplanet.nl

 

Barcommissie

Deze mensen zijn verantwoordelijk voor de bar:

 Riette Groenenberg planning bardiensten  06-21865089
 Ina Sonneveld planning bardiensten 06-12721622
Frans Sterrenburg contactpersoon vanuit bestuur

 

Actiecommissie

Wij zijn degenen die jullie dit seizoen weer vermaken:

Ina Sonneveld  06-12721622  inasonneveld.sonneveld@gmail.com
Isabella Dogl – de Fijter  06-11366813  isabelladefijter@hotmail.com
Louise Bouman-vd Mooren  06-25343985

contactpersoon vanuit bestuur

 louisebouman@yahoo.com
Twan Pelle  

 

Technische commissie

Henk van Noorloos  3e, 4e, 5e elftal  06-10951158  bouwbedrijfvannoorloos@planet.nl
Jacky Sonneveld voetbaltechnische zaken senioren

contactpersoon vanuit bestuur

 06-10388418  jacky_sonneveld@hotmail.com
Adriaan de Boer voetbaltechnische zaken senioren
Patrick Hobo Voetbal technische zaken jeugd  06-42609697
Hans Groenenberg Voetbal technische zaken jeugd

contactpersoon vanuit bestuur

06-23003438 hansgroenenberg@hotmail.com

 

Toernooicommissie

Hans Groenenberg contactpersoon vanuit bestuur toernooien@sparta30.nl
Marco Kwetters
Johan Holl
Marcel Vilters 06-13398709

 

Vrijwilligers

Marco Vos Wedstrijdsecretaris senioren wedstrijdsecretaris@sparta30.nl
Wedstrijdsecretaris jeugd
Scheidsrechterscoordinator senioren
Wilma Wijgers scheidsrechterscoordinator jeugd 06-28042809

 

Jeugdcommissie

Hans Groenenberg contactpersoon vanuit bestuur

 

Club van 25

Gherardo Sterrenburg  06-46515646
Machiel van Veen  06-17188256  mlvanveen@live.nl
Bertil van Bergeijk  06-51754685
Izaak van Deurzen  06-53363393  Izaak.van.Deurzen@varoenergy.com
Antoinette Vilters contactpersoon vanuit bestuur

 

Opstal & Velden

Bert Pellikaan  0183-442853  bert.pellikaan@gmail.com
Henk Verhoeven  06-15858793  Henkverhoeven1947@gmail.com
Gerrit Verwijs
Otto de Cloe  Consul  0183-442913 06-20718405  otel@kpnmail.nl
Kees vd Linden contactpersoon vanuit bestuur

 

Ledenadministratie

Sabine van Bommel 06-20976416 janhvanbommel@ziggo.nl

 

Website

Sieuwert Scholten 06-10080659 swscholten@ziggo.nl