Commissies

Sponsorcommissie

De volgende mensen zijn verantwoordelijk voor het sponsorbeleid:

sponsorcommissie@sparta30.nl
Arne van Noorloos 06-13117839 arnevn@gmail.com
Hanno Sterrenburg 06-53940970 hannosterrenburg@hotmail.com
Rody Meerburg 06-12255131 meerburg75@gmail.com
Jaap de Vente 06-25111569 jaap@familiedevente.nl

Kleding coördinator:

Helma Pellikaan 06-24636827 helma.patrick@kpnplanet.nl

 

Barcommissie

Deze mensen zijn verantwoordelijk voor de bar:

Riette Groenenberg planning bardiensten  06-21865089
Ina Sonneveld planning bardiensten 06-12721622
Jacky Sonneveld contactpersoon vanuit bestuur

Actiecommissie

Wij zijn degenen die jullie dit seizoen weer vermaken:

Louise Bouman-vd Mooren  06-25343985

contactpersoon vanuit bestuur

 louisebouman@yahoo.com
Twan Pelle 06-14139104 twanpelle@outlook.com
Marwin Elshout

Technische commissie

Henk van Noorloos  3e, 4e, 5e elftal  06-10951158  bouwbedrijfvannoorloos@planet.nl
Jacky Sonneveld voetbaltechnische zaken senioren

contactpersoon vanuit bestuur

 06-10388418  jacky_sonneveld@hotmail.com
Lennard van Andel Voetbal technische zaken jeugd tcjeugd@sparta30.nl
Jan de Fijter Voetbal technische zaken jeugd tcjeugd@sparta30.nl
Emiel Groenenberg Voetbal technische zaken jeugd tcjeugd@sparta30.nl
Rob van Herwijnen Voetbal technische zaken jeugd tcjeugd@sparta30.nl
Jaco Peele Voetbal technische zaken jeugd tcjeugd@sparta30.nl
Jannick Pelle Voetbal technische zaken jeugd tcjeugd@sparta30.nl

Club van 25

Bertil van Bergeijk 06-51754685
Machiel van Veen
Gherardo Sterrenburg
Izaak van Deurzen

Toernooicommissie

Hans Groenenberg contactpersoon vanuit bestuur toernooien@sparta30.nl
Marco Kwetters
Marcel Vilters 06-13398709

Vrijwilligers

Ledenadministratie

Sabine van Bommel 06-20976416 janhvanbommel@ziggo.nl

Jeugdzaken

Hans Groenenberg jpgroenenberg@hotmail.com
Louise Bouman louisebouman1978@gmail.com

Website

Sieuwert Scholten 06-10080659 swscholten@ziggo.nl

Vertrouwenscontactpersonen

Arie de Fijter 06-15594715 vertrouwenspersoon@sparta30.nl
Jan de Fijter 06-24204329 vertrouwenspersoon@sparta30.nl

Meer informatie over de vertrouwenscontactpersonen is te vinden bij ledeninformatie

Onderhoudsploeg

Bert Pelikaan
Henk Verhoeven
Gerrit Verwijs
Hans Scherff
Hans Groenenberg Contactpersoon vanuit bestuur