Commissies

Sponsorcommissie

De volgende mensen zijn verantwoordelijk voor het sponsorbeleid:

Herman Bouman (Burg. Baxlaan) 06-53646711 sponsorcommissie@sparta30.nl
Jaap de Vente 06-25111569  jaapdevente@gmail.com
Arne van Noorloos 06-13117839 arnevn@gmail.com
Hanno Sterrenburg 06-53940970 hannosterrenburg@hotmail.com
Herman Bouman (Kerkstraat) 06-10473097 herman@hba-airco.nl

Kleding coördinator:

Ina Schouten – van Tilborg 0183-443095 inavantilborg@gmail.com

 

Barcommissie

Deze mensen zijn verantwoordelijk voor de bar:

Kees Schreuders inkoop  06-21280897
Cecile Schreuders keuken
 Riette Groenenberg planning bardiensten  06-21865089
 Jannie Vilters planning bardiensten  0183-442750 06-53734328  j.vilters@live.nl

 

Actiecommissie

Wij zijn degenen die jullie dit seizoen weer vermaken:

Ina Sonneveld  06-12721622  inasonneveld.sonneveld@gmail.com
Gijsbert van Andel  06-29902281  gijsiej_13@hotmail.com
Isabella Dogl – de Fijter  06-11366813  isabelladefijter@hotmail.com
Louise Bouman-vd Mooren  06-25343985  louisebouman@yahoo.com
Angela de Roover – Naaijen 06-36107270 angela19021999@gmail.com

 

Technische commissie

Ad van de Broek Technisch Coordinator  06-38535882  ad.corry@casema.nl
Henk van Noorloos  1e, 2e, 3e elftal  06-10951158  bouwbedrijfvannoorloos@planet.nl
Johan Vos  4e, 5e, Dames  06-53953848  avosenzn@planet.nl
Cees Krauweel  JO8 t/m JO19, G-team MO17  06-10464446  ceeskrauweel@live.nl
Sander vn Rijswijk  JO8 t/m JO17, MO17  06-16577660  sandervanrijswijk@hetnet.nl

 

Toernooicommissie

Ivo Wouters Voorzitter,barzaken,bekers aanschaffen 06-41253196 ivowouters@gmail.com
Vacant Secretaris, regelen teams uit en thuis
Marion vn Oudheusden Algemeen bestuurslid 06-20655905
vacant Scheidsrechter coordinator
Alexander Vos Algemeen bestuurslid 06-36346789 alexandervos@gmail.com

Vrijwilligers

Mariet Straver coordinator 0183-442836

06-24238839

mariet@toonvormgeving.nl

 

Jeugdcommissie

Arjan Kant Secretaris 06-53521535 jeugdsecretariaat@sparta30.nl
Jan Verwijs 06-28166877 janverwijs@jahoo.com
Liza Vos bestuurkamer dienst 06-57773044 lizavos1@hotmail.com
Anke van Rijswijk pupil van de week 0183-443499 06-13262822 ankevanrijswijk@hetnet.nl
Miriam Verwijs Acties 06-20496373 mirjam-verwijs@live.nl
Esmeralda Nieuwenhuizen 06-12279249 esmeraldanieuwenhuizen@gmail.com

Club van 25

Gherardo Sterrenburg  06-4515646
Machiel van Veen  06-17188256  mlvanveen@live.nl
Bertil van Bergeijk  06-51754685
Izaak van Deurzen  06-53363393  Izaak.van.Deurzen@varoenergy.com

Opstal & Velden

 Bert Pellikaan  0183-442853  bert.pellikaan@gmail.com
 Arie Westerlaken  0183-443223
 Henk Verhoeven  06-15858793  Henkverhoeven1947@gmail.com
 Gerrit Verwijs
 Herman Bouman  (Burg.Baxlaan)  06-53646711  sponsorcommissie@sparta30.nl
 Otto de Cloe  Consul  0183-442913 06-20718405  otel@kpnmail.nl

Website

Ivo Wouters 06-41253196 ivowouters@gmail.com
Sieuwert Scholten 06-10080659 swscholten@ziggo.nl