Commissies

Sponsorcommissie

De volgende mensen zijn verantwoordelijk voor het sponsorbeleid:

Jaap de Vente 06-25111569  jaapdevente@gmail.com
Arne van Noorloos 06-13117839 arnevn@gmail.com
Hanno Sterrenburg 06-53940970 hannosterrenburg@hotmail.com

Kleding coördinator:

 

Barcommissie

Deze mensen zijn verantwoordelijk voor de bar:

 Riette Groenenberg planning bardiensten  06-21865089
 Jannie Vilters planning bardiensten  0183-442750 06-53734328  j.vilters@live.nl

 

Actiecommissie

Wij zijn degenen die jullie dit seizoen weer vermaken:

Ina Sonneveld  06-12721622  inasonneveld.sonneveld@gmail.com
Gijsbert van Andel  06-29902281  gijsiej_13@hotmail.com
Isabella Dogl – de Fijter  06-11366813  isabelladefijter@hotmail.com
Louise Bouman-vd Mooren  06-25343985  louisebouman@yahoo.com
Angela de Roover – Naaijen 06-36107270 angela19021999@gmail.com

 

Technische commissie

Henk van Noorloos  1e, 2e, 3e elftal  06-10951158  bouwbedrijfvannoorloos@planet.nl
Jacky Sonneveld voetbaltechnische zaken senioren  06-10388418  jacky_sonneveld@hotmail.com
Sander vn Rijswijk  JO8 t/m JO17, MO17  06-16577660  sandervanrijswijk@hetnet.nl
Hans Groenenberg voetbaltechnische zaken jeugd  06-23003438 hansgroenenberg@hotmail.com

 

Toernooicommissie

Vacant Voorzitter bekers, aaanschaffen
Vacant Secretaris, regelen teams uit en thuis
vacant Scheidsrechter coordinator
Vacant Algemeen bestuurslid

Vrijwilligers

Mariet Straver coordinator 0183-442836

06-24238839

mariet@toonvormgeving.nl

 

Jeugdcommissie

Arjan Kant Secretaris 06-53521535 jeugdsecretariaat@sparta30.nl
Jan Verwijs 06-28166877 janverwijs@jahoo.com
Liza Vos bestuurkamer dienst 06-57773044 lizavos1@hotmail.com
Anke van Rijswijk pupil van de week 0183-443499 06-13262822 ankevanrijswijk@hetnet.nl
Miriam Verwijs Acties 06-20496373 mirjam-verwijs@live.nl
Esmeralda Nieuwenhuizen 06-12279249 esmeraldanieuwenhuizen@gmail.com

Club van 25

Gherardo Sterrenburg  06-26694655
Machiel van Veen  06-17188256  mlvanveen@live.nl
Bertil van Bergeijk  06-51754685
Izaak van Deurzen  06-53363393  Izaak.van.Deurzen@varoenergy.com

Opstal & Velden

 Bert Pellikaan  0183-442853  bert.pellikaan@gmail.com
 Arie Westerlaken  0183-443223
 Henk Verhoeven  06-15858793  Henkverhoeven1947@gmail.com
 Gerrit Verwijs
 Otto de Cloe  Consul  0183-442913 06-20718405  otel@kpnmail.nl

Website

Sieuwert Scholten 06-10080659 swscholten@ziggo.nl