Sparta30.nl - Wedstrijd


OSC'45 MC1 - SPARTA'30 MC1

OSC'45
OSC'45 MC1
Competitie
2-2

23-01-2010
Sparta'30
Sparta'30 MC1

 

WEDSTRIJDVERSLAG

Vandaag 23-1-10 stond de wedstrijd tegen osc’45 op het programma.

Een bekende tegenstander ,want deze hadden we vorig (half)seizoen nog opgerold met 4-0 maar toen hadden we een heel ander team.(er zijn er drie over naar de dames).
Dus het was aan de andere kant een mooie uitdaging om te zien hoe we het nu deden.

Toen we eenmaal daar aan gekomen en omgekleed waren ,was er gelijk stress, geen keepers handschoenen.
Onze vaste keepster was overgegaan naar de dames, maar het was niet helemaal door gedrongen dat er dus geen handschoenen meer waren.
Toen we niet wisten hoe we het gingen oplossen en er te weinig tijd meer was om even naar andel te rijden, besloten onze redders(marjan en Marco)ze maar gelijk aan te gaan schaffen .
Dus snel ff de stad in gedoken, en met een vraag aan de scheids of de wedstrijd wat later kon starten hebben we maar uiteindelijk vijf minuten zonder gekeept.
Dus we begonnen ongeveer 13.10.
We hadden afgesproken om er kort op te zitten en zover mogelijk vooruit gingen voetballen(voorin vast zetten)met het idee:dat de aanval de beste verdediging is

Er werd goed geknokt voor elkaar en bij vlagen zelfs goed gevoetbald.
We kwamen daarom ook verdiend op voorsprong(0-1) door Laura.
Het was een bekeken schot van een aardige afstand in de verre hoek en ook nog over de keepster heen.(alla bergkamp)
Die voorsprong moesten we net voor rust weggeven toen hun spits onze keepster maartje wist te verrassen met een schot in de verre hoek.
Dus we konden ook zeggen dat het voor ons iets te lang duurde voordat het rust werd.

In de rust wilde we lekker even ons vochtgehalte bij tanken door een lekker bekertje ranja te nuttigen.
Maar toen merkten we dat hun wel heel erg graag van ons wilden winnen want we kregen niets .
Wat een manier om ons uit het spel te halen,rare tactiek.
Blijkt maar weer hoe we in andel verwend worden, zullen we maar zeggen.

Eenmaal aan de tweede helft begonnen bleek hun tactiek dus toch niet te werken, wij gingen gewoon verder hoe we begonnen zijn en waren nog steeds de betere van de twee en kwamen dus weer op voorsprong(1-2), wederom door onze kersverse aanvoerdster Laura.
Die nu een hele mooie aanval die werd opgezet door marion(die op haar favoriete stekkie mid-mid stond)die stuurde met een mooie pass martine weg en omdat ze oog had voor de mee gelopen Laura wist deze mooie aanval vrij gemakkelijk maar af te ronden.
Alleen deze stand konden we wederom niet als eindstand schrijven, de 1-3 wilde er niet in en dan komt de oude voetbalwet boven drijven en viel het doelpunt dan aan de andere kant,2-2.
We zaten er conditioneel ook aardig doorheen dus konden we de 2-3 niet meer forceren.
Er werd ook de tweede helft lekker geknokt voor elkaar dus inwezen erg logisch dat de pijp leeg raakte.
Wat dus een eindstand werd van 2-2.
Achteraf was het een heel positief resultaat, alleen omdat je twee keer aan de overwinning geroken hebt was het toch jammer dat de drie punten niet in de (spreekwoordelijke) tas meegingen.

Verder wil ik toch even me complimenten geven aan het team, om met een speelster als keep en met een gewijzigd team zo’n resultaat neer te zetten.
Er werd geknokt als een echt team en ook gewoon gevoetbald,super.
Dit beloofd wat, maar nu lekker weekend vieren.

 

WEDSTRIJDGESCHIEDENIS

Wedstrijdgeschiedenis OSC'45 MC1 - Sparta'30 MC1
Geef items 1 t/m 4 weer.
 

LOCATIE EN TIJDEN

  • Aanvang wedstrijd: 13:00 uur
  • Spelers en begeleiding aanwezig: 11:45 uur