Vandaag spelen we tegen de hekkesluiter uit onze competitie: GJS. We zijn nogal verzwakt vandaag, want behalve Vincent is ook Christian afwezig door een gebroken teen en voorin missen we Dylan. Van de D1 vallen daarom vandaag Nick en Ziggy in. Nick speelt op de plaats van Dylan en Ziggy speelt achter hem centraal op het middenveld. Menno speelt op de positie van Christian en Niall is vandaag voorstopper.
Al vrij snel wordt duidelijk dat GJS niet voor niets onderaan staat. We hebben meteen een overwicht en dat wordt al vrij snel in de eerste helft uitgedrukt in een 3-0 stand. Alledrie de doelpunten komen van de voet van Nick. Bij GJS lopen wel een paar leuke voetballers, maar die kunnen niet voor echt gevaar zorgen. De achterhoede kan de tegenaanvallen goed onschadelijk maken, zodat we met een ruime 3-0 de rust ingaan.
Na de rust komt GJS er helemaal niet meer aan te pas. In no-time lopen we uit naar 7-0 door weer 3x Nick en eentje van Ziggy. GJS krijgt de bal sinds de rust niet meer weg van de eigen helft en van serieuze tegenstand is dan ook al heel lang geen sprake meer. Het duurt nog lang voordat de 8-0 valt. Deze wordt gemaakt door Jesse.
Ondanks dat we vandaag drie jongens misten, bleek de wedstrijd toch een veredeld trainingspartijtje te zijn. Nick en Ziggy hebben zich goed laten zien, maar ook de andere jongens hebben – soms op ‘vreemde’ posities - prima lopen voetballen. Hopelijk kunnen we deze lijn doorzetten als we komende zaterdag uit moeten tegen de nummer 2 Meerkerk.
Doelpuntmakers Sparta '30:
1-0 Nick
2-0 Nick
3-0 Nick
4-0 Nick
5-0 Nick
6-0 Nick
7-0 Ziggy
8-0 Jesse |