Keeperstrainer jeugdA1  vacant
Trainer Ad van den Broek
Leider Bert Bolink
Leider Jan Meerburg
Training maandag 19:45
Training woensdag 19:45
  D.W.A. van Heiningen
  M. van Heukelum
  B. Kant
  R. Bouman
  J. Elshout
  J. Verhagen
  Z. Krauweel
  N. van Brakel
  J. van Oudheusden
  R. van der Leeden
  M. Pullen
  K. van Helden
D. Meerburg
alleen trainen C. Vos
MA1
Trainer maandag Laura Vos
Trainer donderdag Patrick van Tilborg
Leider Diana Naaijen
Training maandag 19:45
Training donderdag 20:00
  L. van Heiningen
  M. van den Hoek
  D. Zijlstra
  A. Schoester
  K. Schellekens
  S. Bouman
  M. Tamerus
  C. Evenhuis
  S. Mosterd
  I. Nuvelstijn
  J. van Tilborg
  F.J. Naayen
  C. Fijter, de
  A. Wijk, van
B1
Trainer Theo Sonneveld
Leider Kenneth van der Kleij
Leider Jan van Bommel
Training maandag 19:45
Training woensdag 19:45
  M. van der Kleij
  M. Nieuwkoop
  Z. Krauweel
  B. Weenk
  F. Verbruggen
  D. Groenenberg
  M. van der Matten
  R. van Heukelum
  M. van Bommel
  R.J. Meerburg
  LL. Hartman
  T. Pelle
  R. van der Kleij
  R. van Rijswijk
  Z. Krauweel
C1
Trainer Wim Vos
Trainer Jannick Pelle
Leider Wim Vos
Leider Jannick Pelle
Training maandag 19:45
Training woensdag 19:45
  G.A. Koekkoek
  A. Abdulahi Mohamed
  O. Kleinloog
  C. Tamerus
  T. Scholten
  J. van der Werff
  B. Schouten
  J.J. Nuvelstijn
  M. van Tilborg
  R. Sterkenburg
  M. Elshout
  D. Naayen
  S. Boer
  J. van der Velden
  S. Degen
  K.R. Verhagen
MC1
Trainer Alexander Vos
Trainer Ziggy Krauweel
Leider Alexander Vos
Leider Bertina de Smet
Training dinsdag 18:30
Training donderdag 18:30
  L. Wyatt
  J.M.G.P. Vos
  E. Versteeg
  Z. van Straten
  S.J.M. de Smet
  T. van Ballegooijen
  L. Schreuders
  N. van der Elst
  A. Vos
  S. van Rijswijk
  W. Verbeek
  L. Verheij
D1
Trainer Jan Verwijs
Leider Karel Houthooft
Leider Dennis de Wilde
Training dinsdag 18:30
Training donderdag 18:30
  A. Kakar
  S. de Bruin
  H.C.R. Bassa
  K. Houthooft
  J. Verbeek
  N. de Garde
  L. Mouthaan
  S. de Wilde
  N. Hobo
  R. van Bommel
  R. van der Werff
  R. Sonneveld
  J. de Fijter
  I. Kleinloog
  P. Noorland
  G. Nieuwenhuizen
E1
Trainer maandag Henk Kwetters
Trainer woensdag Niels Schep
Trainer ma en wo Mike Jansen
Leider Henk Kwetters
Leider Mike Jansen
Training maandag 18:30
Training woensdag 18:30
  S. van Bergeijk
  L. Roza
  K. Nuvelstijn
  R. Mouthaan
  D. Verbeek
  N. Rochat
  J. Scholten
  T. van der Kleij
  P. Mosterd
E2
Trainer maandag of dinsdag Jan Meerburg
Trainer donderdag Rik Kant
Leider Rik Kant
Leider Giel van Veen (Backup)
Training maandag of dinsdag 18:30
Training donderdag 18:30
  R. Naaijen
  S. Thur
  E. Pouw
  J. Thur
  A. Nieuwenhuizen
  W. van Loon
  R. van der Werff
  J. van Veen
  W. Kant
E3
Trainer Mathijs Pullen
Trainer Bert Bolink
Leider Matthijs Pullen
Leider Lean van de Leij
Training maandag 18:30
Training woensdag 18:30
  L. van Tilborg
  F. de Garde
  van Vugt
  van Straten
  T. Bouman
  D. Pouw
  J. Verhey
  J. van der Ley
  M. Bolink
F1
Trainer maandag Sander van Rijswijk
Trainer woensdag vacant
Leider Sander van Rijswijk
Leider vacant
Training maandag 18:30
Training woensdag 18:30
  J. Kant
  J. de Wilde
  B. Sonneveld
  E. de Garde
  M. Kwetters
  Rooij, van
  M. van Rijswijk
  T. van Tilborg
MP1
Trainer woensdag Arne Thur
Trainer woensdag Gherardo Sterrenburg
Leider Arne Thur
Leider Gherardo Sterrenburg
Training woensdag 18:30
  J. Thur
  J. van Bergeijk
  M. Colet
  S. Sterrenburg
  S. Janga
  R. Bouman
MP2
Trainer Tonnie Keinemans
Leider Arwin Crielaard?
Leider Vacant
Leider Tonnie Keinemans
Training woensdag 18:30
  S. Crielaard
  L. Sterrenburg
  A.C. Kommeren
  M. Keinemans
  J. Colet
Kabouters 1
Trainer Johan Holl
Leider Johan Holl
Training zaterdag 10:00
M. Holl
J. Kwetters
L. Rooij, van
W. Van Straten
S. Rosa

Geef een reactie