Nieuws van de technische commissie jeugd:

Hierbij presenteren wij de voorlopige indeling van de teams zoals de technische commissie jeugd die heeft samengesteld in samenwerking met de trainers/leiders.
De nieuwe indeling is samen met de trainers/leiders door gesproken, en is er naar gekeken om iedere speler in het juiste team te krijgen waar hij het beste tot zijn recht zal komen.
De indeling van de B en de A zullen later aan deze pagina worden toegevoegd.

Namens de technische commissie jeugd wensen wij iedereen een leuk, gezellig en bovenal een sportief nieuw voetbal seizoen toe.

VOORLOPIGE TEAMINDELING 2015-2016


MA1
Larissa L. van Heiningen
Mandy M. van den Hoek
Danielle D. Zijlstra
Amandi A. Schoester
Kris K. Schellekens
Kelly K. Vries
Sanne S. Bouman
Manon M. Tamerus
Chris C. Evenhuis
Sietske S. Mosterd
Iris I. Nuvelstijn
Jersey J. van Tilborg
Fleur F.J. Naayen

C1
Gerton G.A. Koekkoek
Abdufatah A. Abdulahi Mohamed
Twan T. Pelle
Olav O. Kleinloog
Collin C. Tamerus
Tim T. Scholten
Joren J. van der Werff
Brett B. Schouten
Rik J.J. Nuvelstijn
Memphis M. van Tilborg
Rick R. Sterkenburg
Marwin M. Elshout
Dennis D. Naayen
Stijn S. Boer
Jan J. van der Velden
Sam S. Degen
Koen K.R. Verhagen

MC1
Mariella J.M.G.P. Vos
Esmee E. Versteeg
Zoe Z. van Straten
Sanne S.J.M. de Smet
Thula T. van Ballegooijen
Lisa L. Schreuders
Nijnke N. van der Elst
Anouk A. Vos
Sarah S. van Rijswijk
Wendy W. Verbeek
Lonneke L. Verheij

D1
Azim A. Kakar
Steven S. de Bruin
Ricardo H.C.R. Bassa
Koen K. Houthooft
Jamie J. Verbeek
Noël N. de Garde
Lucas L. Mouthaan
Stijn S. de Wilde
Noah N. Hobo
Roy R. van Bommel
Ryan R. van der Werff
Rafael R. Sonneveld
Jeroen J. de Fijter
Ivan I. Kleinloog
Pieter P. Noorland
Giliam G. Nieuwenhuizen

E1
Sem S. van Bergeijk
Levi L. Roza
Kris K. Nuvelstijn
Rafael R. Mouthaan
Daan D. Verbeek
Noah N. Rochat
Jurre J. Scholten
Tygo T. van der Kleij
Piet P. Mosterd

E2
Feline F. de Garde
Emanuel E. Pouw
Axel A. Nieuwenhuizen
Wesley W. van Loon
Toine T. Bouman
Liselotte L. van Tilborg
Stan S. Thur
Tim van Vugt
Sem straten, S

F1
Daniel D. Pouw
Roy R. van der Werff
Jelle J. van Veen
Jens J. Verhey
Joran J. van der Ley
Jens J. de Wilde
Wierd W. Kant
Bjorn B. Sonneveld
Myrhen M. Bolink

F2
Femke F. Verhoeven
Jasmine J. Kant
Elian E. de Garde
Maarten M. Kwetters
Bram Rooij, van
Milan M. van Rijswijk
Thomas T. van Tilborg

Minis
Jesse J. Thur
Jens J. van Bergeijk
Maud M. Colet
Sven S. Sterrenburg
Sophie Janga
Ryan R. Bouman
Sam S. Crielaard
Lars L. Sterrenburg
Aicha A.C. Kommeren
Jurre J. Colet

Kabouters
Mees Holl
Max M. Keinemans

 

Geef een reactie