Teamindeling JO19-1 tot Kabouters

teamindeling
De TC is de afgelopen tijd druk bezig geweest om de teamindeling voor volgend seizoen te maken.
Dit is grotendeels i.o.m. de trainers en leiders gebeurd.
We starten met deze teams, maar dat wil niet zeggen dat er gedurende het seizoen geen verschuivingen zullen plaatsvinden. (bv. bij een groot aantal nieuwe spelers of juist spelers die stoppen)
Wie de trainers en leiders van jouw team worden, komt later op de site te staan.
JO19-1
Dennis van Wijgerden
Nick van Brakel
Walter van Willegen
Kevin van Helden
Mike van der Kleij
Marten Nieuwkoop
Zion Krauweel
Bart Weenk
Frank Verbruggen
Derk Groenenberg
Rick van Heukelum
Jarno Vos
Twan Pelle
Ryan van der Kleij
Luuk Hartman
Max van bommel
Rody Meerburg

JO17-1

Menno van der Matten
Ruben van Rijswijk
Zeno Krauweel
Rik Nuvelstijn
Gerton Koekkoek
Olav kleinloog
Tim Scholten
Memphis van Tilborg
Marwin Elshout
Dennis Naaijen
Stijn de Boer
Koen Verhagen
Jan van der Velden

JO15-1

Collin Tamerus
Joren van der Werff
Ricardo Bassa
Koen Houthoofd
Noell de garde
Lucas Mouthaan
Stijn de Wilde
Noah Hobo
Roy van Bommel
Ryan van der Werff
Rafael Sonneveld
Ivan Kleinloog
Jeroen de Fijter
Gilliam Nieuwenhuizen
Azim Kakar

JO13-1

Sem van Bergeijk
Joost van Essen
Rick Naaijen
Levi Roza
Kris Nuvelstijn
Rafael Mouthaan
Daan Verbeek
Jurre Scholten
Stan Thur
Daniel Mielcarski
Piet Mosterd
Emanuel Pauw
Aaron Millenaar
Tygo van der Kleij
JO13-2
Sem van Straten
Jorg Thur
Tim van Vugt
Axel Nieuwenhuizen
Toine Bouman
Mamhud Khalil Khalil
Mike van Stigt
Chris Jochems
Jens Verheij
Roy van der Werff
Jelle van Veen
Wierd Kant
Myhren Bolink
Jens de Wilde
JO11-1

Jasmine Kant
Joran van der Leij
Bjorn Sonneveld
Michal Subczynski
Niels van Essen
Elian de Garde
Bram van Rooij
Milan van Rijswijk
Maarten Kwetters
JO11-2

Thomas van Tilborg
Daan Nederveen
Rinze Boll
Jesse Thur
Sven Sterrenburg
Fenna Kievits
Floor Sterrenburg
Peter Brugmans
Shaddy Khalil Khalil

JO9-1

Eva van der Elst
Maud Colet
Sophie Janga
Jens van Bergeijk
Ryan Bouman
Julian van de Haak
Stijn de Rade
Lars Sterrenburg
Max Keinemans

JO9-2

Sam Crielaard
Levi Verwijs
Jens Kwetters
Mees Holl
Jurre Colet
Loek van Rooij
Dennis zijlmans
Aisha Kommeren

JO8-1

Liam Naaijen
Zola Krauweel
Rosa Janga
Wez van Straten
Bart Brugmans
Nick de Jong
Kabouters

Ref Peele
Alain de Garde
Sven van Noorloos
Jelle Jiskoot
Micha Millenaar
Brent sterrenburg
Daantje Holl
Stijn Vos
Laurens van de Haak
Naud Kievits
Floran de Fijter
Maudi de Fijter
Tjaard Windt